ANA SAYFA

 ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 DÖKÜMANLAR

 İNSAN KAYNAKLARI

 İLETİŞİM

S.S.S.    
 
 HAKKIMIZDA  |  REFERANSLARIMIZ  |  TEMSİLCİLERİMİZ  |  HİZMETLERİMİZ  |  HESAP NUMARALARIMIZ

 

 
  Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı
Şifre

Şifremi Unuttum

Sık Kullanılanlara Ekle  

Ana Sayfam Yap  
 
  Güncel Duyurular
FLAS! FLASH! FLASH! ÇOK YAKINDA BU SİTEDE SİZLERİ SÜPRİZLER BEKLİYOR OLACAK...

WEB TASARIM VE PROGRAMLAMADA KALİTEYİ BULMAK İÇİN HEPİNİZİ DOĞAN BİLİŞİME BEKLİYORUZ.

SIZ ISTEYIN BIZ TASARLAYALIM, SIZ KULLANIN BIZ TAKIBINI YAPALIM...

 

Online Destek KAPALI

   

 
 

 
 

Doğan Tasarım

 
 

Doğan Server

 
 
Bilgi yarışmaları Hakkımızda İnteraktif yarışmalar


Web uygulamaları, malzemeyi işleyen kişinin ellerinde değer kazanır. Yapılan çalışma, ancak üzerinde yeterince zaman, emek, ve dikkat harcanırsa faydalı olabilir. Her gün binlerce web sitesinin faaliyete geçtiği internet, geleceğin bilgi ve ticaret platformudur. Siz de , "sadece bunlardan biri" olma sıfatını taşımayan, işlevsel ve görsel tüm gerekliliklerini yerine getiren bir site için bizimle şimdi temasa geçin !

Sayın Kullanıcı;
İnternet artık firmaların başvurdukları en büyük rehber haline geldi. Aranılan her ne olursa olsun uluslararası ve yurtiçi platformda ilk olarak arama yapılacak olan ortam İnternet dir.

Sonuç olarak biz en uygun koşullarla, en etkileyici siteleri inşa ettiğimize inanıyor, üstün navigasyon ile ziyaretçilerin hedeflenen sayfalara; kaybolmadan ulaşmalarını sağlıyoruz.
Görsel kombinasyonları en iyi şekilde yorumlayıp içerikle görselliği bütünleştiriyor; amacına uygun tasarımı saptayıp kullanıyoruz. Amacını en iyi ifade eden destek objelerle sitenin gücünü arttırıyoruz.

Tanıtım konusu başlıbaşına bir uzmanlık alanı olduğundan basit kriterlere bağlanarak katogorize edilmesi imkansız sayılabilir. Pek çok firma müşterisine ana sayfanın JPEG formatında bir öngörüntüsünü ve içerik sayfasının bir ön görüntüsünü sunar. Müşteri resime bakarak eleştirilerde bulunur ve isteklerini dile getirir. Bu da tasarımın sadece görsel resime indirgemeye çalışmaktır ki tamamen yanlış bir uygulamadır.

Web sitesi kişinin sunumlarının veya şirketlerin ürünlerinin sadece görsel sunumunun yanı sıra bir çok interaktif özelliklerle ziyaretçileri ile arasında bir elektronik bağ oluşturur. Bu özelliğide Asp Asp.Net Php JS etc. gibi web tasarım programlama dilleri ile yapılır. Bu şekilde günlük ziyaretçi sayısı, mesajlaşma formları, site içi forum ve ziyaretçi defteri, ürün satımı vs. vs. bir çok özellikle site daha kullanışlı bir hale gelir.

Kaliteli bir sunumun yanı sıra bu tür programlama ile sitenizin içeriğini istediğiniz gibi değiştirebilir gelişmeleri ve güncellemeleri başkasına bağlı kalmadan yapabilirsiniz.

İşyerinizi bilinen en büyük serbest pazarda - sibermarkette kurun ! Internet, ticaretin geleceğidir ve gelecekte hiçbir yatırım onsuz hayata geçemeyecek. Hazırlık döneminden, ticaretin geleceğindeki varlığınızı güvenilir kılacak dereceye kadar her an size yardım edeceğiz. İster tanıtım amaçlı, ister iç haberleşme sağlamak amacıyla, ya da tam donanımlı online satış ve yönetim için olsun, her alanda tasarım, hosting hatta her ikisini birden sizin için gerçekleştiriyoruz ! İşinizi online olarak sürdürebilmeniz, güncellemeleri ve geliştirmeleri sağlamak için, tam yönetimli webmasterlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Doganbilisim.NET olarak, dinamik içerik ve kaliteli hizmet platformu ile sizlerin isteklerine cevap vermekteyiz. Sizlere vermekte olduğumuz hizmetlerimizi en uygun koşul ve kaliteli ekibimizle sizlere sunmaktayız. Hizmet bizden güven ve isteklerden sizden prensibi ile hizmetlerimizi en iyi şekilde siz kullanıcılarla buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Sizler için; Dinamik Sayfalar, Online İşlem Sayfaları ve tüm Web Uygulamarı ve Hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz…
 

Windows Mini Paket 50 TL / Yıl
 150 MB Disk Alanı
Windows Server 2003
Plesk panel
 
Windows Büyük 150 TL / Yıl
 500 MB Disk Alanı
Windows Server 2003
Plesk Panel
 
Windows DB Yüksek 280 TL / Yıl
 2500 MB Disk Alanı
Windows Server 2003
Plesk Panel
Sınırsız MySQL Yeni!
 
Hesaplı hosting 70 TL / Yıl
 200 MB Disk Alanı
Windows Server 2003
Plesk panel
1 adet domain tescili
 
 

Domain Name Server (DNS)

 
 

ns1.doganbilisim.net

 
 

ns2.doganbilisim.net

 
       

Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Şikayet Formu | İnsan Kaynakları | Teknik Hizmetler
Alan Adı Kaydı | Domain Transfer | Server Hizmetleri | Web Tasarım | Hosting | SMS Hizmetleri


Copyright ©  2004-2009 DoğanBilisim.NET

01.01.2004 tarihinden itibaren kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

 Msn : udogan05@hotmail.com  |  E-Mail : info@doganbilisim.net
Gsm: +90 850 302 1117

 

WEB TASARIM - İZMİR WEB TASARIM - WEB PROGRAMLAMA - TÜRKİYE WEB TASARIM - WEBTASARIM - DOMAİN - HOSTİNG - SMS - SERVER HİZMETLERİ - RESELLER - WİNDOWS - ÜNAL DOĞAN - WEB DESIGN