ANA SAYFA

 ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 DÖKÜMANLAR

 İNSAN KAYNAKLARI

 İLETİŞİM

S.S.S.    
 
 HAKKIMIZDA  |  REFERANSLARIMIZ  |  TEMSİLCİLERİMİZ  |  HİZMETLERİMİZ  |  HESAP NUMARALARIMIZ

 

 
  Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı
Şifre

Şifremi Unuttum

Sık Kullanılanlara Ekle  

Ana Sayfam Yap  
 
  Güncel Duyurular
FLAS! FLASH! FLASH! ÇOK YAKINDA BU SİTEDE SİZLERİ SÜPRİZLER BEKLİYOR OLACAK...

WEB TASARIM VE PROGRAMLAMADA KALİTEYİ BULMAK İÇİN HEPİNİZİ DOĞAN BİLİŞİME BEKLİYORUZ.

SIZ ISTEYIN BIZ TASARLAYALIM, SIZ KULLANIN BIZ TAKIBINI YAPALIM...

 

Online Destek KAPALI

   

 
 

 
 

Doğan Tasarım

 
 

Doğan Server

 
 
Bilgi yarışmaları

SEO Hizmetleri

İnteraktif yarışmalar

 

SEO Danışmanlığı | SEO Uyunlu Web Tasarım | Site İçi Optimazasyon

SEO hizmeti almak için lütfen tıklayınız...

SEO Referanslarımız için Tıklayınız


SEO, Arama Motoru Optimizasyonu yada Arama motoru optimize edici'de denebilir. Dünyadaki bütün arama motorlarının SEO'ları hemen hemen aynıdır. SEO Kelimesi sadece Google'a özgün bir terim olmamakla birlikte, diğer arama motorlarının da SEO 'su vardır ve yapılmaktadır. Seo sitenizi arama motorlarında iyileştirmeye yani aramalarda ön planlara getirmeye yarayan bir terimdir ve bu terimi Seo Optimizasyoncuları yapmaktadır.

Bir web sitesine seo yaptırırken, öncelikle SEO'cunuzu iyi seçmeniz gerekmektedir. Çünkü en önemli faktörlerden birisi sitenizin seo'sunu yapacak olan kişinin, iş'inin ehli olmasına önem verilmektedir. Seo yaptırılırken hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sitemi ön sıralara çıkarayım derken bir anda siteniz Sandbox yer ve en arka sıralara gelebilir. Bunun için dikkatli çalışmalar gerekmektetir. İyi bir seo'nun zamanı ve sitenin bilgilerini değiştirmeye yönelik çalışmaları göz önünde bulunur ve gözle görülür, Seo'ların Google'ın örümceklerini ve onların algoritmalarını iyi bilmesi sizin sitenizi google arama motorunda ön sıralara getirmesini kolaylaştıracaktır. Google'da SEO kelimesinde ilk sayfada olan sitemiz bizim en büyük referansımızdır. Her sitenin Kelime bazlı aratma alanı farklıdır. Böylelikle her site için istenilen ücret ve zaman farklı olmakla birlikte çalışma stilleride değiştirilmektedir. İlgi alanımız olan bu pazar'da işinin en iyisini yapan Seo'cularımız bulunmaktadır. Seo ile ilgili sizlere sunmuş olacağımız yapıtlar aşağıdadır.

Site içeriğinizin veya yapınızın incelenmesi
Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler: örneğin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
İçerik geliştirme
Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetilmesi
Anahtar kelime araştırma
SEO eğitimi
Belirli pazarlarda ve coğrafyalarda uzmanlık.

Bir SEO ile çalışmayı düşünüyorsanız ne kadar çabuk harekete geçerseniz o kadar iyi olur. Bir siteyi yeniden tasarlamayı veya yeni bir site başlatmayı düşündüğünüz zaman, SEO ile çalışmaya başlamak için çok uygundur. Bu şekilde SEO ve siz, daha en başından sitenizin arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak, iyi bir SEO, mevcut bir siteyi de iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Size durup dururken e-posta gönderen SEO firmalarına ve web danışmanlıklarına veya acentelerine karşı tetikte olun.

Nedir Bu Seo?
Seo, Türkçesi “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelen “search engine optimization” kelimesinin kısaltılmışıdır.
Google ın da dediği gibi bir Seo ile çalışmaya karar vermek önemli bir karardır ve çalışacağınız firmayı seçmek dikkatli olmayı gerektirir. En basit haliyle, bir Seo sitenizi “rezil” de edebilir “vezir” de edebilir.

Bir Seo ile çalışmak şart mı?
Aslında şart değil, çünkü bu iş bir akademik eğitim gerektirmez. Açıklanmış olmasa bile belirli kuralları vardır ve bu kuralları zaten siz bilmektesiniz.

Peki, nedir bu kurallar?
Bunun cevabı zaten sizde hazır. Bir düşünün, eğer Google siz olsaydınız hangi siteleri önde sıralardınız? Ya da bir hizmet almak istediğiniz zaman bunu nasıl bir firmadan almak isterdiniz? Sanırım cevabınız şunlar olacaktır; bilgi veren, çalışkan, dürüst ve referansı olan firmadan…

Bir Seo hizmeti almalı mıyım?
Bu sorunun cevabı bizim için tabiî ki evettir. Çünkü, herkesin bildiği işi yapması performansı çok daha fazla yükseltecektir ve daha fazla kazanç sağlanması sağlanacaktır.

Bir Seo ne kadar başarılı olabilir?
Başarıyı etkileyen onlarca faktör vardır. Ve bu faktörler iç ve dış etkenler olarak ikiye ayrılabilir.
İç etkenleri; ürün ya da hizmetlerinizin ne olduğu, sitenizde kullanılan yazılımın kalitesi, kullandığınız serverın hızı, içeriğinizin zenginliği, içeriğinizin özgünlüğü, kullandığınız alan adının ( domain ) ne olduğu, alan adının geçmişi vs. gibi bir çok başlık altında genişletmek mümkündür.

Dış etkenler ise; rakiplerinizin çalışması, sitenizin referans edilme durumu, iç etkenlerde olduğu gibi ürün ya da hizmetlerinizin ne olduğu gibi başlıklar altında toplanabilir.
Eğer Seo ‘nuz ya da siz bu etkenlerin tamamını dikkate alarak dürüst bir çalışma yapar ve toplam kaliteyi yakalarsanız başarı kısa zamanda gelecektir.
 
SEO Danışmanlığı

Bilinmektedir ki; Google’da ilk sıra adwords reklamlarından bile değerli. Hal böyle olunca yepyeni bir meslek türedi; Seo Danışmanlığı.

Sadece İngiltere’de firmaların Google’da liste başı olmak için harcadıkları para yıl sonuna kadar 400 milyon Euro’ya ulaşacak.

Google Türkiye’nin bir yıllık cirosu ise 40 ila 100 milyon dolar arasında. Bu rakamda Google Türkiye’nin reklam piyasasını tek başına kapsadığını gösteriyor.

Liste başı olmak neden bu kadar önemli diyorsanız, bir araştırma sonucunu aktaralım. Google’da bir şeyler arayan insanların yüzde 16’sı yalnızca ilk üç sonuçla ilgileniyor. Yüzde 32’si birinci sayfanın tamamına bakarken, yüzde 23′ü ikinci sayfayı da inceliyor. İlk sayfada yer almayan bir linkin tıklanma oranıysa sadece yüzde bir… İşte bu yüzden ilk sayfada yer almak bu kadar değerli…

Örneğin bir temizlik firmanız bulunmakta, İnsanlarımız google'a giriş yaptıklarında hangi malzemeyi almak isterlerse onu yazarlar. Örneğin: Halı Yıkama makinası ile ilgili müşteriniz Evinden internetten Google.com'a girerek Halı yıkama makinası diye aratıyor. Müşteriniz bu arama sonucunda İlk 3 sayfadaki sitelere giriş yapar. Bu durumda girilen siteler hem değer kazanır, Hem reklam olur, Hem de Halı yıkama makinasını sizden sipariş etmiş olur.

Google.com'un ve Diğer tüm Arama motorlarının optimizasyonunu şirketimiz tarafından SEO Departmanında görevli arkadaşlarımız yapmaktadır. Bununla ilgili bilgiler almak isterseniz lütfen iletişim bölümündeki form'dan bizlere ulaşınız.
SEO Uyunlu Web Tasarım

Seo uyumlu bir web sitesi yaptırmak O sitenin optimizasyonunun önceden yüklü ve güçlü bir yapıya sahip olan tasarımlardır, Daha sonrasında siteniz içerisinde herhangi bir optimizasyon yaptırmanız gerek kalmamaktadır. Lakin daha sonrasında sitenizin içerik bazlı bir kelimede googleda en ön sayfalarda gözükmesini isterseniz bununla birlikte Seo Danışmanlık hizmetide almak zorundasınız.

Site içeriğinizin gözden geçirilip profesyonel seo uzmanları olan arkadaşlarımız tarafından düzeltilmesini ve bu düzenlemelerden sonra sitenizin google'da çabuk indexlenmesini (sayfa sayılarının görünmesi ve aramalarda çıkmaya başlangıç noktası oluşturmak) sağlamaktadır.

Doğan Bilişim, Şirketimizin bünyesinde çalışan ve her gün uzmanlarımız tarafından izlenen Google Optimizasyon yönergelerine uygun olarak tasarladığımız web siteleri Yönetim panelli olmakla birlikte, kullanımıda çok esnektir. Ayrıca Google 'ın "güncel siteleriniz olsun" bildirimi ile web siteleriniz programlanarak hiç bir teknik bilgiye sahip olmanıza gerek kalmadan yönetim paneli sayesinde güncellenebilir hale getirilerek tek tıkla web sitelerinizi güncellenebilir şekilde size teslim edilmektedir.

- Güncellenebilir Haberler (sınırsız)
- Güncellenebilir Ürünler bölümü (sınırsız ürün ekleme)
- Güncellenebilir iletişim sayfası (iletişim formu)
- Güncellenebilir Firma Bilgileri (sınırsız alt sayfa)
- Güncellenebilir Duyurular
- Güncellenebilir Referanslar (Resim - Link - yazı sayfalama)
- Web 2.0 Grafikler
- Google Site Haritası
- Google Analiz Sayfası

Standart Google Uyumlu Web Site Yaptırın Kârlı çıkın.
Bununla ilgili bilgi sahibi olmak için, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
Site İçi Optimazasyon

Optimizasyon'da en önemli olaylardan birisi site içi optimizasyondur. Var olan sitenizin içeriğini gözden geçirip , Link metinlerini ve Linklerin ulaşılabilir sayfalarına karşı kelime bazlı düzenlerini kontrol edip, Google Arama Motoru Robotlarına sevdirmek en önemli faktörlerden birisidir.

Doğan Bilişim ekibi olarak SEO projelerini dünya standartlarında ele alır ve uygularız. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederiz:

Etkin metin yazımı ( SEO Copywriting )
XML site haritası oluşturma ve Google’a tanıtma
Zaralı içerik ve kodların temizlenmesi
Doğru Meta Tag ve Page Tagların oluşturulması.
Doğru İç linklerin oluşturması
Sitenizin Resimler bölümünün Google İmages'de çıkması
Sayfalar arası geçişlerdeki linklerinizin düzeltilmesi
Site içeriğiniz ve Domain'inizin ilişkili olması
Üstte bulunan standartlara uygun site içi optimizasyonu özenle ekibimiz üstlenmektedir. Bu konuda sizlere haftalık ve aylık rapor vermektedir.

Site içi Optimizasyonunda Fiyat almak ve Optimizasyon yaptırmak isteyen müşterilerimiz formu doldurarak bizlere ulaşabilirler.

Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Şikayet Formu | İnsan Kaynakları | Teknik Hizmetler
Alan Adı Kaydı | Domain Transfer | Server Hizmetleri | Web Tasarım | Hosting | SMS Hizmetleri


Copyright ©  2004-2009 DoğanBilisim.NET

01.01.2004 tarihinden itibaren kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

 Msn : udogan05@hotmail.com  |  E-Mail : info@doganbilisim.net
Gsm: +90 850 302 1117

 

WEB TASARIM - İZMİR WEB TASARIM - WEB PROGRAMLAMA - TÜRKİYE WEB TASARIM - WEBTASARIM - DOMAİN - HOSTİNG - SMS - SERVER HİZMETLERİ - RESELLER - WİNDOWS - ÜNAL DOĞAN - WEB DESIGN